Estragon - Café Brasserie Restaurant
Απόλαυση στις όχθες του Ρήνου: γερμανική και γαλλική κουζίνα
Απολαύστε την αρμονική συγχώνευση γερμανικής και γαλλικής κουζίνας στη ζεστή ατμόσφαιρα του εστιατορίου Estragon. Ενώ η εξυπηρέτηση και το φαγητό είναι πειστικά σε όλη την έκταση, το εσωτερικό προσφέρει γοητεία με μια πινελιά vintage που σας προσκαλεί να παραμείνετε. Μια συμβουλή για τον ουρανίσκο: το μενού μπορεί να είναι μικρό, αλλά κάθε επιλογή υπόσχεται μια γευστική εμπειρία που θα σας μείνει αξέχαστη.
Εμφάνιση πρωτότυπουmira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Μάνχαϊμ