Augustinerbräu-Kloster Mülln
365 ημέρες αίσθησης Oktoberfest
Με κάθε γουλιά της παραδοσιακής μπύρας, σερβιρισμένη σε παγωμένες πέτρινες κούπες, και κάθε πιρούνι ενός πλούσιου γεύματος από το διάδρομο της λιχουδιάς, που περιβάλλεται από τα ιστορικά τείχη ενός πρώην μοναστηριού, ζείτε την παράδοση ζυθοποιίας 400 ετών. Στην τεράστια μπυραρία κάτω από αιωνόβια δέντρα θα βρείτε χώρο για να απολαύσετε αυτό το μοναδικό μείγμα ιστορίας, γαστρονομικών απολαύσεων και ευθυμίας.
Εμφάνιση πρωτότυπουmira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Σάλτζμπουργκ