![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
Steakhaus La Cabaña
Απολαύστε γαστρονομική ποικιλομορφία σε μια ζεστή ατμόσφαιρα
Σε μια ρουστίκ και ρουστίκ επιπλωμένη ατμόσφαιρα, σας περιμένουν νόστιμες μπριζόλες, παρασκευασμένες σε σχάρα με κάρβουνο, των οποίων το μοναδικό άρωμα ξυπνά αμέσως τις αισθήσεις σας. Εκτός από τις χυμώδεις μπριζόλες, υπάρχει μια επιλογή από σαλάτες, σούπες και ορεκτικά που παρέχουν μια ποικίλη γευστική εμπειρία. Διάσημοι επισκέπτες όπως ο Mario Barth και ο Reiner Calmund κοσμούν τους τοίχους, δίνοντας στο αργεντίνικο steakhouse μια ιδιαίτερη γοητεία. Είτε πρόκειται για ένα χαλαρό δείπνο είτε για μια ευχάριστη βραδιά, η ζεστή ατμόσφαιρα και οι δημιουργικές δημιουργίες της ομάδας της κουζίνας εγγυώνται μια μοναδική γαστρονομική εμπειρία.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Frechen