![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
220GRAD Rupertinum
Πρωινό & καφές πρώτης κατηγορίας
Ξεκινήστε τη μέρα σας με ένα εξαιρετικό πρωινό και έναν κορυφαίο καφέ. Εδώ μπορείτε να περιμένετε μια επιλογή από φρέσκα, υψηλής ποιότητας συστατικά που επεξεργάζονται προσεκτικά σε μαγειρικά έργα τέχνης. Κάθε φλιτζάνι καφέ, που παρασκευάζεται από έμπειρους baristas, υπόσχεται ένα αρωματικό highlight που θα κάνει το πρωινό σας ξεχωριστό. Ιδανικό για γνώστες που εκτιμούν την ποιότητα και τη γεύση.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Σάλτζμπουργκ