![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
Brasserie Astoria
Κουζίνα εμπνευσμένη από τη Γαλλία
Ζήστε την εμπειρία μιας σύγχρονης μπρασερί, που δημιουργήθηκε από την ομάδα Frantzén, που επανερμηνεύει τη γαλλική κουζίνα με δημιουργικές πινελιές. Από κρεμώδη στρείδια Rockefeller μέχρι χορταστικά κοκκινιστά γλυκά ψωμιά με φουά γκρα. Ιδιαίτερα συνιστάται το καρπάτσιο ιππόγλωσσας και τα ροζ μακαρόν, σερβιρισμένα σε μια ατμόσφαιρα που θυμίζει το Roaring Twenties.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Στοκχόλμη