![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
Sark Kahvesi
Καφές στην καρδιά του Μεγάλου Παζαριού:
Ανάμεσα στη φασαρία του Μεγάλου Παζαριού, θα βρείτε ένα καταφύγιο όπου σερβίρεται παραδοσιακός τουρκικός καφές σε μια ατμόσφαιρα εμπλουτισμένη με νοσταλγικές εικόνες και μουσική από άλλες εποχές. Το άρωμα του καφέ, σε συνδυασμό με το μοναδικό περιβάλλον, προσφέρει ένα διάλειμμα που είναι αναζωογονητικό και χαλαρωτικό.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Κωνσταντινούπολη