![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
Ludwig (Das Burger Restaurant)
Τα καλύτερα μπιφτέκια στην πόλη
Χαρίστε στον εαυτό σας ένα από τα καλύτερα μπέργκερ του Σάλτσμπουργκ, όπου τα κλασικά συναντούν τις χορτοφαγικές και vegan δημιουργίες. Απολαύστε σπιτική σάλτσα, τραγανές πατάτες και επιλέξτε ανάμεσα σε πέντε γεύσεις μιλκσέικ σε ένα δροσερό, μοντέρνο περιβάλλον με ρουστίκ γοητεία. Μπιφτέκι με μπέικον και κρεμμύδι ή βιολογικό μπιφτέκι μανιταριών; Η επιλογή βρίσκεται σε εσάς.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Σάλτζμπουργκ