![bucketlist icon](https://static.urbnups.app/webapp/png/bucketlist_CAcRs6YPJ.png?tr=w-96,q-80)
Käfertaler Wald
Οικογενειακή εκδρομή με μίνι γκολφ και καταφύγιο θηραμάτων
Ιδανική για μια μέρα περιπέτειας, αυτή η εκδρομή προσφέρει διασκέδαση μίνι γκολφ και την ευκαιρία να γνωρίσετε από κοντά βίσονες, αγριογούρουνα και αγρινά. Η μεγάλη δασική παιδική χαρά και το πάρκο πουλιών ενθουσιάζουν τα παιδιά, ενώ σκιερά μονοπάτια μέσα στο δάσος τα προσκαλούν να εξερευνήσουν. Με χώρους μπάρμπεκιου και υπαίθριες μπιραρία, φροντίζεται επίσης η σωματική ευεξία.
Εμφάνιση πρωτότυπου![mira](https://static.urbnups.app/users/Bc9fvhQRouR4uMejSH4iVn2SKwx1/b3564aed-9a01-c4cb-d98c-7bc9baf318f6.jpg?tr=w-80)
mira
Άλλες στιγμές στη γειτονιά
Ανακαλύψτε Μάνχαϊμ